Automatikai technikus tanuló - Győr | Borsodi Műhely

+36-96/529-071

info@borsodimuhely.hu

Automatikai technikus tanuló - Győr

A Borsodi Műhely Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat győri telephelyére, Automatikai technikus tanuló munkakörbe gyakorlatra.

Feladatok:

  • Gépészeti, valamint alapvető mechanikus megmunkálási folyamatokban való részvétel
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek szerelési folyamataiban való részvétel
  • Robottechnikai folyamatokban való közreműködés

Elvárások:

  • Folyamatban lévő tanulmányok a hirdetésben jelölt műszaki területen
  • Gyártmányrajz, technológiai utasítások értelmezése
  • Együttműködő készség
  • Munkához való pozitív hozzáállás
  • Precíz, motivált személyiség

Gyere hozzánk, ha fontos NEKED:

  • A kiváló technika felszereltség
  • A szakmai fejlődés
  • Az innováció

TÉGED keresünk, ha

  • Szeretnél valódi szakmai támogatást és hátteret,
  • Nemcsak egy helyen, hanem együtt szeretnél dolgozni egy igazán dinamikus és fiatalos, jó hangulatú csapattal
  • Egy prosperáló magyar vállalat aktív részese akarsz lenni

Minden diákunk számára biztosított:

  • Modern oktatóterem, képzett oktatókkal
  • Belső szakmai képzések
  • E-learninges-es saját fejlesztésű tananyag
  • Szakmai fejlődés valós ipari környezetben

A munkavégzés helye: Győr