+36-96/529-071

info@borsodimuhely.hu

CNC 3 TENGELYES MEGMUNKÁLÓ - Győr

A Borsodi Műhely Kft. egyedi és kissorozatú gépalkatrészek gyártásával foglalkozó középvállalat győri üzeme az alábbi munkakörökbe keres munkatársakat:

Feladatok

  • Egyedi fém alkatrészek CNC vezérlésű marógépeken történő megmunkálása, berendezések üzemeltetése

  • Műszaki rajzok értelmezése

  • Alkatrészek kézi mérőeszközökkel való mérése

  • Átállások, beállítások végrehajtása, befogókészülékek cseréje

  • Aktív részvétel a gépkarbantartásban és a műhelyrend fenntartásában

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség a hirdetésben jelölt műszaki területen

  • 3-5 év gyakorlat

  • Egyedi alkatrészgyártásban való jártasság

  • Gyártmányrajz, technológiai utasítások értelmezése

  • Több műszakos munkarend vállalása

  • Önállóság, pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Vállalatirányítási rendszer (Oracle DB) ismeret

  • Tapasztalat Heidenhein/Hurco vezérlőn

  • Kreativitás, együttműködési képesség

  • Megbízhatóság

AMIT KÍNÁLUNK:
Juttatási rendszerünk főbb elemei – az alapbéren túl – az alábbiak:

  • Biztos munkahely

  • Modern munkakörnyezet

  • Stabil vezetői csapat

  • Egyedi, emberi bánásmód

  • Szakmailag képzett mentorok

  • Fiatal, dinamikus csapat

  • Versenyképes cafeteria keret, melyet a béren kívüli juttatások számos elemére lehet fordítani az egyéni igényeknek megfelelően

  • Bejárás támogatás (törvényen felül)

  • Fizetési előleg

  • Extra szabadnap

  • Törzsgárda juttatás

  • 3 fokozatú munkatárs ajánlási program

  • Szállodai kedvezmények

  • Mobilszolgáltatói kedvezmények

  • Sportolási és kulturális bérletek

  • Személygépkocsi vásárlási kedvezmények

  • Képzési lehetőségek

  • Családi napok, kirándulások, közös ünnepi események

A munkavégzés helye: Győr

Ön az alábbi pozícióra jelentkezik

Önéletrajz feltöltése
* Dokumentum feltöltése kötelező!