Gépész tervezőmérnök - Győr

A Borsodi Műhely Kft. győri telephelyére, célgép üzletág területére Gépész tervezőmérnök munkakörbe hosszú távra munkatársat keres.

Feladatok:

  • Egyedi készülékek, célgépek fejlesztésében, tervezésében való aktív részvétel
  • Ajánlatok kidolgozásában való részvétel
  • Műszaki dokumentáció, előtervek készítése
  • Műszaki egyeztetés a beszállítókkal illetve a társterületekkel
  • Műszaki támogatás kivitelezés időszakában
  • Gyártási segédeszközök, készülékek tervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnöki) végzettség
  • Solidworks tervezőszoftver alkalmazása
  • Egyedi készülék, célgép fejlesztő cégnél szerzett 2-3 év tapasztalat
  • MS Office felhasználói ismeret
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Határozott fellépés, kellemes megjelenés, jó kommunikációs képesség
  • Precizitás, projektszemlélet, önállóság
  • Dinamikusság, jó munkaszervező készség

Előnyök:

  • Pneumatikai ismeretek
  • EPLAN Fluid tervező szoftver ismerete
  • Robottechnológiai ismeretek
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos munkahely, versenyképes fizetés, Cafeteria, szakmai fejlődés, azonnali munkakezdés, képzések támogatása

A munkavégzés helye: Győr

Ön az alábbi pozícióra jelentkezik

Önéletrajz feltöltése
* Dokumentum feltöltése kötelező!
Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása. *