+36-96/529-071

info@borsodimuhely.hu

Gyártástámogató Technológus - Győr

A Borsodi Műhely Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat, győri telephelyére Gyártástámogató Technológus munkakörbe hosszútávra munkatársat keres.

Feladatok

  • Gyártástechnológia kidolgozása, ajánlatok készítése
  • Műszaki dokumentáció/ gyártási segédlet elkészítése
  • Forgácsoló üzem szakmai támogatása
  • Szoros együttműködés más területekkel (minőségbiztosítás, értékesítés, kooperáció)
  • Projekt koordináció eseti jelleggel

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Technológusi munkakörben szerzett 3-5 év gyakorlat
  • Jártasság egyedi gyártásban
  • Felhasználói szintű PC ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség

Előnyök

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Oracle vállalatirányítási rendszer ismerete
  • CAD/CAM programok ismerete

Amit kínálunk:

Stabil, biztos munkahely, versenyképes fizetés, cafeteria csomag, szakmai fejlődés, azonnali munkakezdés.

A munkavégzés helye: Győr

Ön az alábbi pozícióra jelentkezik

Önéletrajz feltöltése
* Dokumentum feltöltése kötelező!