Hőkezelő előkészítő - Győr

Borsodi Műhely Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat győri telephelyére hőkezelő előkészítő munkakörbe munkatársat keres.

 Feladatok:

  • Hőkezelésre előkészített és már hőkezelt munkadarabok mozgatása, készülékekre helyezése
  • A tevékenységhez előírt dokumentációs és egyéb előírások betartása
  • A munka-és tűzvédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Három műszak vállalása
  • Etikus hozzáállás, dinamikusság, erős csapatjátékos szellem

Előnyök:

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • Szakmunkás iskolai végzettség (preferáltan fémipari)
  • Műszaki érdeklődés
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos munkahely, versenyképes fizetés, Cafeteria, szakmai fejlődés, azonnali munkakezdés, képzések támogatása

A munkavégzés helye: Győr

Ön az alábbi pozícióra jelentkezik

Önéletrajz feltöltése
* Dokumentum feltöltése kötelező!
Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása. *