Hőkezelő műszakvezető - Győr

A Borsodi Műhely Kft. gépalkatrész gyártó, hőkezelő középvállalat győri telephelyére hőkezelő műszakvezető munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Hőkezelési műveletek felügyelete és koordinálása
  • Termeléstervezési és szervezési feladatok
  • Magas szintű minőség és hatékonyság biztosítása
  • Hőkezelő berendezések kezelése
  • Hőkezelt termékek keménységmérése
  • Munkabiztonsági szabályok betartatása
  • Kapcsolattartás a társterületekkel

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • 1-2 év műszakvezetői gyakorlat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jártasság általános gépészeti előírások értelmezésében
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Jó konfliktuskezelési és döntéshozó képesség
  • Felelősségvállalás képessége

Előnyök:

  • 1-2 év gyakorlat műszak/csoportvezetői munkakörben
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Határozott fellépés, önfejlesztés igénye
  • Targoncavezetői engedély

Juttatások:

Stabil, biztos munkahely, versenyképes fizetés, Cafeteria, szakmai fejlődés, azonnali munkakezdés, támogatott képzések

A munkavégzés helye: Győr

Ön az alábbi pozícióra jelentkezik

Önéletrajz feltöltése
* Dokumentum feltöltése kötelező!
Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása. *