Huzalszikra forgácsoló - Győr

A BORSODI MŰHELY Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat győri telephelyére egyedi alkatrészgyártási divíziójába huzalszikra forgácsoló munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok

  • Egyedi fém alkatrészek megmunkálása, berendezések üzemeltetése
  • Önálló programozás
  • Igényes munkavégzés
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Alkatrészek kézi mérőeszközökkel való mérése
  • Aktív részvétel a gépkarbantartásban és a műhelyrend fenntartásában

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 2-3 év tapasztalat egyedi gyártásban
  • Gyártmányrajz, technológiai utasítások értelmezése
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Önállóság, pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • SODICK gép ismerete előny

Amit kínálunk:

Stabil, biztos munkahely, versenyképes fizetés, szakmai fejlődés, azonnali munkakezdés.

A munkavégzés helye: Győr

Ön az alábbi pozícióra jelentkezik

Önéletrajz feltöltése
* Dokumentum feltöltése kötelező!
Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása. *