Könyvelési gyakornok - Győr | Borsodi Műhely

+36-96/529-071

info@borsodimuhely.hu

Könyvelési gyakornok - Győr

Borsodi Műhely Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat győri telephelyére könyvelési gyakornok munkatársat keres.

Elvárt végzettségek:

  • Középfokú végzettség érettségivel
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok

Feladatok:

  • Könyvelés és belső ellenőrzési feladatok támogatása
  • Bejövő és kimenő számlák könyvelése
  • Napi pénzügyi és számviteli feladatokban való aktív részével

Elvárások, kompetenciák

  • Felhasználói szintű PC ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • Kiváló problémamegoldó képesség, együttműködő készség
  • Folyamatban lévő gazdasági, esetlegesen kontrolling szakirányú felsőfokú tanulmányok pénzügyi és számviteli tanulmányok
  • Analitikus szemlélet, precizitás, megbízhatóság, motiváltság

Előny:

  • angol/német nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
  • terhelhetőség, munkához való pozitív hozzáállás, önállóság

Munkaidő:

  • heti 4 vagy 5 nap
  • napi 8 óra

A munkavégzés helye: Győr