köszörűs - Szombathely

A Borsodi Fémmegmunkáló Kft. gépalkatrész gyártó, hőkezelő középvállalat szombathelyi telephelyére köszörűs munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok

  • Egyedi fém alkatrészek megmunkálása, berendezések üzemeltetése
  • Hagyományos síkköszörű és átmérőköszörű működtetése
  • Alkatrészek gyártása, önállóan, műszaki dokumentáció alapján
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Megmunkált alkatrészek ellenőrzése, mérése
  • Aktív részvétel a gépkarbantartásban és a műhelyrend fenntartásában

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Tapasztalat egyedi gyártásban
  • Gyártmányrajz, technológiai utasítások értelmezése, kiváló rajzolvasási készség
  • Önállóság, pontos, precíz, igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

Stabil, biztos munkahely, versenyképes fizetés, szakmai fejlődés, azonnali munkakezdés.

A munkavégzés helye: Szombathely

Ön az alábbi pozícióra jelentkezik

Önéletrajz feltöltése
* Dokumentum feltöltése kötelező!
Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása. *