+36-96/529-071

info@borsodimuhely.hu

LABOROS MINŐSÉGELLENŐR - Győr

A Borsodi Műhely Kft. egyedi és kissorozatú gépalkatrészek gyártásával foglalkozó középvállalat, melynek győri üzeme az alábbi munkakörbe keres munkatársakat:

Feladatok

  • Laborvizsgálatok, keménység, anyagszerkezet meghatározás mikroszkóppal

  • Hőkezelési minőség javításához javaslatok kidolgozása

  • Adagonkénti minőség-ellenőrzés, nem megfelelőségek rögzítése

  • Munkafolyamatok nyomon követése, kapcsolattartás a társterületekkel

  • Dokumentációk, jegyzőkönyvek készítése, reklamáció kezelés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki szakképzés, műszaki asszisztens képesítés/technikusi végzettség

  • Termelő vállalatnál szerzett 2-4 év tapasztalat

  • Középfokú számítástechnikai (MS Office) ismeretek

  • Jártasság kézi mérőeszközök és mérőberendezések használatában

  • Műszaki rajz olvasás és rajzi jelölések alapos ismerete

  • Rendszeretet, precizitás, igényesség

  • Csapatjátékos, dinamikus és megbízható személyiség

  • Angol nyelv alapfokú ismerete

Előnyök

  • Vállalatirányítási rendszer (Oracle) ismeret

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

  • Anyagmérnök/gépészmérnök végzettség

  • Aktív angol/német középfokú nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK:
Juttatási rendszerünk főbb elemei – az alapbéren túl – az alábbiak:

  • Biztos munkahely

  • Rendezett irodai, modern munkakörnyezet

  • Stabil vezetői csapat

  • Egyedi, emberi bánásmód

  • Szakmailag képzett mentorok

  • Fiatal, dinamikus csapat

  • Versenyképes cafeteria keret, melyet a béren kívüli juttatások számos elemére lehet fordítani az egyéni igényeknek megfelelően

  • Bejárás támogatás (törvényen felül)

  • Fizetési előleg

  • Extra szabadnap

  • Törzsgárda juttatás

  • 3 fokozatú munkatárs ajánlási program

  • Szállodai kedvezmények

  • Mobilszolgáltatói kedvezmények

  • Sportolási és kulturális bérletek

  • Személygépkocsi vásárlási kedvezmények

  • Képzési lehetőségek

  • Családi napok, kirándulások, közös ünnepi események

A munkavégzés helye: Győr

Ön az alábbi pozícióra jelentkezik

Önéletrajz feltöltése
* Dokumentum feltöltése kötelező!