MÉRÉSTECHNIKUS - Győr

A BORSODI MŰHELY Kft. egyedi és kissorozatú gépalkatrészek gyártásával foglalkozó középvállalat, győri telephelyére az alábbi munkakörbe keres munkatársakat:

Méréstechnikus– Győr

Feladatok:

  • Forgácsolásban gyártott alkatrészek ellenőrzése
  • Dokumentációk, mérési jegyzőkönyvek készítése
  • Bejövő, és kimenő reklamációk kezelése
  • Vállalatirányítási rendszerben történő adminisztráció
  • Kapcsolattartás a társterületekkel

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (gyártástechnológus, minőségügyi technikus)
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • 3D koordináta mérőgép és kézi mérőeszközök használata
  • Kiváló műszaki rajz olvasási készség
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Gépészmérnök végzettség
  • ISO9001 irányítási rendszer ismerete
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Oracle vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos munkahely, versenyképes fizetés, Cafetéria, szakmai fejlődés, azonnali munkakezdés, támogatott képzések

A munkavégzés helye: Győr

Ön az alábbi pozícióra jelentkezik

Önéletrajz feltöltése
* Dokumentum feltöltése kötelező!
Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása. *