Minőségbiztosítási mérnök - Győr

A BORSODI MŰHELY Kft. győri telephelyére minőségbiztosítási mérnök munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok

  • A partnerek minőségügyi követelményeinek biztosítása
  • Vevői és beszállítói reklamációk teljeskörű kezelése
  • Első minta folyamat koordinálása és dokumentáció összeállítás/benyújtás (PPAP koordináció)
  • Belső nem-megfelelőségek kezelése, selejtezés
  • Vevői kapcsolattartás minőségügyi kérdésekben
  • Támogatást nyújt vevői auditokra való felkészülésben
  • Minőségügyi kérdésekben támogatást nyújt és kapcsolatot tart a társosztályokkal
  • A vevői auditok során feltárt hibák helyesbítő intézkedéseinek nyomon követése
  • Heti/havi kimutatások elkészítése

Elvárás

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • IATF 16949 és ISO 14001, ISO 9001 szabványok ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • Autóiparban vagy termelő vállalatnál szerzett min. 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (interjún teszteljük)
  • Hibaelemző, problémamegoldó módszerek és alapvető minőségügyi eszközök ismerete (PF/FMEA/CP, 8D, Ishikawa, Pareto, 5Why)
  • MS Office alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Jó együttműködési képesség

Előny

  • Jártasság egyedi gyártásban (Non- serial production)
  • Fémipari és hőkezelési tapasztalat
  • VDA 6.3 folyamat auditor
  • VDA 2 ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

A munkavégzés helye: Győr

Ön az alábbi pozícióra jelentkezik

Önéletrajz feltöltése
* Dokumentum feltöltése kötelező!
Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása. *