Minőségellenőr - Győr

A Borsodi Műhely Kft. egyedi és kissorozatú gépalkatrészek gyártásával foglalkozó középvállalat, győri üzeme az alábbi munkakörbe keres munkatársakat:

MINŐSÉGELLENŐR - Győr

Feladatok

  • Laborvizsgálatok, keménység, anyagszerkezet meghatározás mikroszkóppal
  • Hőkezelési minőség javításához javaslatok kidolgozása
  • Adagonkénti minőség-ellenőrzés, nem megfelelőségek rögzítése
  • Munkafolyamatok nyomon követése, kapcsolattartás a társterületekkel
  • Dokumentációk, jegyzőkönyvek készítése, reklamáció kezelés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki szakképzés, műszaki asszisztens képesítés/technikusi végzettség
  • Termelő vállalatnál szerzett 2-4 év tapasztalat
  • Középfokú számítástechnikai (MS Office) ismeretek
  • Jártasság kézi mérőeszközök és mérőberendezések használatában
  • Műszaki rajz olvasás és rajzi jelölések alapos ismerete
  • Rendszeretet, precizitás, igényesség
  • Csapatjátékos, dinamikus és megbízható személyiség
  • Angol nyelv alapfokú ismerete

Előnyök

  • Vállalatirányítási rendszer (Oracle) ismeret
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Anyagmérnök/gépészmérnök végzettség
  • Aktív angol/német középfokú nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK:
Juttatási rendszerünk főbb elemei – az alapbéren túl – az alábbiak:

  • Biztos munkahely
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Cafetéria juttatás
  • Extra szabadnap
  • Törzsgárda juttatás
  • 3 fokozatú munkatárs ajánlási program
  • Szállodai kedvezmények
  • Mobilszolgáltatói kedvezmények
  • Képzési lehetőségek

A munkavégzés helye: Győr

Ön az alábbi pozícióra jelentkezik

Önéletrajz feltöltése
* Dokumentum feltöltése kötelező!
Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása. *