Minőségirányítási gyakornok - Győr | Borsodi Műhely

+36-96/529-071

info@borsodimuhely.hu

Minőségirányítási gyakornok - Győr

Borsodi Műhely Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat győri telephelyére minőségirányítási gyakornok munkatársat keres, hosszútávra.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a minőségirányítási vezető napi munkájában
  • Statisztikák, kimutatások vezetése
  • Vezető távollétben a folyamatok követése
  • Javaslattétel folyamatszabályozásra

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Felhasználói szintű PC ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • Kiváló problémamegoldó képesség, együttműködő készség
  • Analitikai szemlélet, precizitás, megbízhatóság, motiváltság

Előny:

  • Angol/német nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
  • Terhelhetőség, munkához való pozitív hozzáállás, önállóság
  • Külföldön töltött egy vagy esetlegesen több tanulmányi év

Munkaidő:

  • Heti 4 vagy 5 nap
  • Napi 8 óra

    AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil vezetői csapat
  • Egyedi, emberi bánásmód
  • Szakmailag képzett mentorok
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Képzési lehetőségek
  • Családi napok, kirándulások, közös ünnepi események

A munkavégzés helye: Győr