Minőségirányítási vezető - Győr | Borsodi Műhely

+36-96/529-071

info@borsodimuhely.hu

Minőségirányítási vezető - Győr

Borsodi Műhely Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat győri telephelyére Minőségirányítási vezető munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Minőségirányítási csoport vezetése, felelős szakmai támogatása
  • Mérőszobai laborvizsgálatok irányítása
  • Vevői ill. tanúsító auditokon való cégképviselet ill. ezekre történő felkészülés megszervezése, irányítása
  • Belső auditok lebonyolítása, értékelése, javító intézkedések megtétele
  • Folyamatfejlesztési, minőségjavító, helyesbítő-megelőző javaslatok, intézkedések megtétele
  • Vonatkozó szabványváltozások lekövetése, bevezetése
  • MIR kézikönyv, munkautasítások karbantartása, optimalizálása
  • Vállalati célok alapján minőségtervek elkészítése
  • Kapcsolattartás társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyi szabványok és technikák elméleti és gyakorlati ismerete (8D, FMEA, SPC, ISO 9001 és 14001)
  • Minimum 3 év minőségirányítás területén szerzett szakmai/vezetői tapasztalat
  • Stabil angol nyelvű kommunikáció-írásban és szóban egyaránt
  • Felhasználói szintű PC ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs készség, jó konfliktuskezelési képesség
  • Stratégiai gondolkodásmód, precizitás, dinamikusság, motiváltság, önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség, csapatmunkára való képesség, terhelhetőség

Előnyök:

  • Német nyelv ismerete
  • Tapasztalat egyedi gyártásban
  • Oracle vállalatirányítási rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

Juttatási rendszerünk főbb elemei – az alapbéren túl – az alábbiak:

  • Biztos munkahely
  • Modern munkakörnyezet
  • Egyedi, emberi bánásmód
  • Szakmailag képzett mentorok
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes cafeteria keret, melyet a béren kívüli juttatások számos elemére lehet fordítani az egyéni igényeknek megfelelően (pl. SZÉP kártya, Erzsébet kártya, Ajándék kártya, lakáscélú hiteltámogatás, albérlet támogatás, készpénz, iskolakezdési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztár)
  • Bejárás támogatás (törvényen felül)
  • Törzsgárda juttatás
  • Karácsonyi jutalom
  • 3 fokozatú munkatárs ajánlási program
  • Szállodai kedvezmények
  • Mobilszolgáltatói kedvezmények
  • Sportolási és kulturális bérletek
  • Személygépkocsi vásárlási kedvezmények
  • Képzési lehetőségek
  • Családi napok, kirándulások, közös ünnepi események

A munkavégzés helye: Győr