PROJEKT KOORDINÁTOR - Győr

A Borsodi Műhely Kft. egyedi és kissorozatú gépalkatrészek gyártásával foglalkozó középvállalat, melynek győri üzeme az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Feladatok

  • Vevői dokumentáció kezelése a vállalatirányítási rendszerben
  • Árajánlatkérések, megrendelések adminisztrálása, rendszerezése
  • Projektindító pénzügyi megbeszélésen való részvétel
  • A projekthez kapcsolódó pénzügyi státusz kezelése
  • Kimutatások készítése (projekt pénzügyi állása, kifizetések, projekt időtervek)
  • Gépkönyv elkészítés koordinálása külső szolgáltatóval
  • A részleghez tartozó egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki területen szerzett minimum 2-3 év tapasztalat
  • Középfokú számítástechnikai (MS Office) ismeretek
  • Aktív angol középfokú nyelvismeret
  • Önállóság, pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Főiskolai, műszaki végzettség
  • Egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Stabil, biztos munkahely, versenyképes fizetés, szakmai fejlődés, azonnali munkakezdés.

A munkavégzés helye: Győr

Ön az alábbi pozícióra jelentkezik

Önéletrajz feltöltése
* Dokumentum feltöltése kötelező!
Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása. *