Raktáros gyakornok - Győr | Borsodi Műhely

+36-96/529-071

info@borsodimuhely.hu

Raktáros gyakornok - Győr

A Borsodi Műhely Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat győri telephelyére, Raktáros gyakornok munkakörbe hosszútávra munkatársat keres.

Feladatok:

  • Alkatrészek átvétele, érkeztetése, kiadása
  • Mennyiségi lejelentés vállalatirányítási rendszerben
  • Szállítólevelek készítése, segítségnyújtás
  • Ügyfelekkel napi szintű kommunikáció elsősorban magyar nyelven
  • Raktár napi munkájának támogatása, kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • MS Office felhasználói ismeret
  • Kellemes megjelenés, ügyfélorientáltság, segítőkészség, jó kommunikációs képesség
  • Precizitás, felelősségtudat, önállóság, határozott fellépés
  • Dinamikusság, megbízhatóság, csapatjátékosság

Előnyök:

  • Műszaki és fémipari képzettség
  • Gyakorlat a meghirdetett munkakörben
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Munkaidő:

  • Heti 4 vagy 5 nap
  • Napi 8 óra

A munkavégzés helye: Győr