Szikraforgácsoló technológus - Győr | Borsodi Műhely

+36-96/529-071

info@borsodimuhely.hu

Szikraforgácsoló technológus - Győr

Ha egyhangúnak érzed már az üzemi munkát,
Ha szeretnél irodai körülmények között dolgozni, mégis a gyártás közelében maradni,
Ha szeretnéd szakmai forgácsolói tapasztalatodat a technologizálásban kamatoztatni,
ITT A HELYED!

Borsodi Műhely Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat szikraforgácsoló technológus munkakörbe munkatársat keres a győri telephelyére.

Feladatok:

  • Kalkulációk, árajánlatok készítése
  • Technológia készítése kifejezetten szikraforgácsoló gyártásokhoz
  • Műszaki segítségnyújtás a forgácsoló üzemben
  • Értékesítőkkel, vevőkkel, beszerzőkkel való napi szintű kapcsolattartás
  • Idegen nyelvű rajzok értelmezése és technológizásálása
  • Reklamációs tételek indítása

Elvárások:

  • Több éves forgácsolói (szikraforgácsolói) tapasztalat egyedi gyártásban
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Magas szintű rajzolvasási ismeretek
  • Magas szintű szikraforgácsolói technológiai ismeret
  • Árkalkulációs, gyártástechnológiai ismeretek- ELŐNY
  • Angol alapfokú nyelvtudás (szóban, írásban)-ELŐNY
  • MS Office alkalmazások készségszintű ismerete
  • Felelősségteljes, elkötelezett munkához való hozzáállás
  • Dinamikusság, önállóság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatszellem

Előny:

  • Fémmegmunkálás terén, egyedi gyártásban szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Tapasztalat Oracle JD Edwards vállalatirányítási rendszer ismeretében
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság
  • Kedves, közlékeny, segítőkész fellépés

AMIT KÍNÁLUNK:
Juttatási rendszerünk főbb elemei – az alapbéren túl – az alábbiak:

  • Biztos munkahely
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil vezetői csapat
  • Egyedi, emberi bánásmód
  • Szakmailag képzett mentorok
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes cafeteria keret, melyet a béren kívüli juttatások számos elemére lehet fordítani az egyéni igényeknek megfelelően (pl. SZÉP kártya, Erzsébet kártya, Ajándék kártya, lakáscélú hiteltámogatás, albérlet támogatás, készpénz, iskolakezdési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztár)
  • Bejárás támogatás (törvényen felül)
  • Törzsgárda juttatás
  • Karácsonyi jutalom
  • 3 fokozatú munkatárs ajánlási program
  • Szállodai kedvezmények
  • Mobilszolgáltatói kedvezmények
  • Sportolási és kulturális bérletek
  • Személygépkocsi vásárlási kedvezmények
  • Képzési lehetőségek
  • Családi napok, kirándulások, közös ünnepi események

A munkavégzés helye: Győr