MINŐSÉGELLENŐR - Szombathely

A Borsodi Fémmegmunkáló Kft. egyedi és kissorozatú gépalkatrészek gyártásával foglalkozó középvállalat, szombathelyi üzeme az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

MINŐSÉGELLENŐR

Feladatok

  • Gyártásközi és végellenőrzések elvégzése mérőszobában
  • A termékek minőségi jellemzőinek összevetése a vonatkozó szabványkövetelményekkel és vevői előírásokkal
  • Mérési jegyzőkönyvek elkészítése
  • Nem megfelelőségek észlelése, dokumentálása és elkülönítése

Elvárások

  • Középfokú, gépipari szakmunkás/technikusi végzettség
  • Termelő vállalatnál szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Középfokú számítástechnikai (MS Office) ismeretek
  • Jártasság kézi mérőeszközök és mérőberendezések használatában
  • Műszaki rajz olvasás és rajzi jelölések alapos ismerete
  • Rendszeretet, precizitás, igényesség
  • Csapatjátékos, dinamikus és megbízható személyiség

Előnyök

  • Vállalatirányítási rendszer (Oracle) ismeret
  • 3D tapintófejes és optikai mérőgép használatában szerzett tapasztalat
  • Főiskolai, műszaki végzettség
  • Aktív angol középfokú nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos munkahely, versenyképes fizetés, szakmai fejlődés, azonnali munkakezdés

A munkavégzés helye: Szombathely

Ön az alábbi pozícióra jelentkezik

Önéletrajz feltöltése
* Dokumentum feltöltése kötelező!
Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása. *