Technológus gyakornok - Győr | Borsodi Műhely

+36-96/529-071

info@borsodimuhely.hu

Technológus gyakornok - Győr

A Borsodi Műhely Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat, győri telephelyére technológus gyakornok munkakörbe munkatársat keres.

 Feladatok:

  • Termelési feladatok segítése, műszaki tanácsadás, javaslatadás a gyártásnál
  • Gyártási folyamatok felügyelete, technológiák optimalizálása, minőségi problémák megoldása
  • Szakmai kapcsolattartás a cég további telephelyeivel
  • A cég technikai-technológiai színvonalának elemzése, értékelése, fejlesztési javaslatok adása
  • Műszaki dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Érettségi és/vagy gépész technikum
  • Folyamatban lévő gépészmérnök Bsc vagy Msc tanulmányok
  • Heti 4 vagy 5 munkanap vállalása (napi munkaidő 8 óra)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
  • Általános és speciális gépészeti ismeretek alkalmazása
  • Gyártástechnológiai ismeretek
  • Felhasználói szintű PC ismeret
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Jó együttműködő készség
  • Jó kommunikációs készség, határozottság
  • Munkához való pozitív hozzáállás, precizitás, motiváltság

Előnyök:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Angol nyelv középszintű ismerete

A munkavégzés helye: Győr