VILLAMOS TERVEZŐ MÉRNÖK - Győr

A Borsodi Műhely Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat győri telephelyére, VILLAMOS TERVEZŐ MÉRNÖK munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Egyedi készülékek, célgépek, automatizált gyártósorok fejlesztésében, tervezésében való aktív részvétel
  • Villamos és pneumatika tervek elkészítése EPLAN tervező szoftverrel
  • A gépek dokumentációjának készítése, szabványosítása
  • Árajánlatok készítésében való részvétel
  • Villamos anyag rendelésben való részvétel
  • Műszaki dokumentáció, készítése
  • Műszaki egyeztetés az alvállalkozókkal illetve a társterületekkel
  • Műszaki támogatás a kivitelezés időszakában

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnöki/automatizálási területen szerzett) végzettség
  • 2 év gyakorlat a meghirdetett munkakörben
  • EPLAN tervező szoftver ismerete
  • Gyengeáramú eszközök ismerete, biztonságtechnikai előírások, szabványok ismerete
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs képesség
  • Precizitás, projektszemlélet, önállóság
  • B-kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Egyedi készülék, célgép fejlesztő cégnél szerzett 2-3 év tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • Gyakorlat vállalatirányítási rendszer használatában
  • PLC modulok ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos munkahely, versenyképes fizetés, szakmai fejlődés, azonnali munkakezdés.

A munkavégzés helye: Győr

Ön az alábbi pozícióra jelentkezik

Önéletrajz feltöltése
* Dokumentum feltöltése kötelező!
Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása. *