Villanyszerelő, villamos kapcsolószekrény szerelő - Győr | Borsodi Műhely

+36-96/529-071

info@borsodimuhely.hu

Villanyszerelő, villamos kapcsolószekrény szerelő - Győr

A Borsodi Műhely Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat, győri telephelyére
villanyszerelő, villamos kapcsolószekrény szerelő munkakörbe hosszútávra munkatársat keres.

Feladatok

  • Villamos szekrények, elosztó dobozok, kapcsolók, biztosítékok szerelése tervek alapján
  • Vezérlő alaplapok és egyéb komponensek beszerelése
  • Egyedi gépek, részegységek villamos szerelése villamos tervek alapján
  • Esetenként helyszíni szerelések, javítások, beüzemelések a megrendelőnél

Elvárások

  • Villamos szakirányú végzettség.
  • Igényes és akár önálló munkavégzés.
  • Szakmai tapasztalat.
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kiváló problémamegoldó képesség valamint együttműködő készség

Előnyök

  • 1-2 év szerelési gyakorlat
  • Határozott fellépés, önfejlesztés igénye
  • Jó kézügyesség

AMIT KÍNÁLUNK

Juttatási rendszerünk főbb elemei – az alapbéren túl – az alábbiak:

  • Biztos munkahely
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil vezetői csapat
  • Egyedi, emberi bánásmód
  • Szakmailag képzett mentorok
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes cafeteria keret, melyet a béren kívüli juttatások számos elemére lehet fordítani az egyéni igényeknek megfelelően (pl. SZÉP kártya, Erzsébet kártya, Ajándék kártya, lakáscélú hiteltámogatás, albérlet támogatás, készpénz, iskolakezdési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztár)
  • Bejárás támogatás (törvényen felül)
  • Szállás lehetőség (szombathelyi telephelyünkön való munkavállalás esetén)
  • Törzsgárda juttatás
  • Karácsonyi jutalom
  • 3 fokozatú munkatárs ajánlási program
  • Szállodai kedvezmények
  • Mobilszolgáltatói kedvezmények
  • Sportolási és kulturális bérletek
  • Személygépkocsi vásárlási kedvezmények
  • Képzési lehetőségek
  • Családi napok, kirándulások, közös ünnepi események

A munkavégzés helye: Győr