CNC gépkezelő tanuló - Szombathely | Borsodi Műhely

+36-96/529-071

info@borsodimuhely.hu

CNC gépkezelő tanuló - Szombathely

A Borsodi Műhely Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat szombathelyi telephelyére, CNC gépkezelő tanuló munkakörbe nyári gyakorlatra.

Feladatok:

  • Kiadott munkadarab megmunkálása
  • CNC megmunkáló gépek kezelése, gépbeállítás
  • A munkához szükséges szerszámok, készülékek kiválasztása
  • Munkavégzés közben a munkadarab felületének ellenőrzése
  • Felelős vezető utasításainak végrehajtása
  • Önálló munkaszervezés

Elvárások:

  • Folyamatban lévő tanulmányok a hirdetésben jelölt műszaki területen
  • Gyártmányrajz, technológiai utasítások értelmezése
  • Együttműködő készség
  • Munkához való pozitív hozzáállás
  • Precíz, motivált személyiség

Gyere hozzánk, ha fontos NEKED:

  • A kiváló technika felszereltség
  • A szakmai fejlődés
  • Az innováció

TÉGED keresünk, ha

  • Szeretnél valódi szakmai támogatást és hátteret,
  • Nemcsak egy helyen, hanem együtt szeretnél dolgozni egy igazán dinamikus és fiatalos, jó hangulatú csapattal
  • Egy prosperáló magyar vállalat aktív részese akarsz lenni

Minden diákunk számára biztosított:

  • Modern oktatóműhely, képzett oktatókkal
  • Belső szakmai képzések
  • E-learninges-es saját fejlesztésű tananyag

Szakmai fejlődés valós ipari környezetben

A munkavégzés helye: Szombathely