+36-96/529-071

info@borsodimuhely.hu

Műszaki oktató - Győr

A Borsodi Műhely Kft. győri gépalkatrész gyártó középvállalat telephelyére műszaki oktató munkakörbe munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Gépi forgácsoló, CNC gépkezelő és gépgyártás technológiai technikus szakképzésben résztvevő tanulók gyakorlati oktatása, képzése, nevelése

  • Esztergálás, marás, köszörülés, fúrás, minőség-ellenőrzés, keménységmérés, lakatosmunka, CNC programozás témakörökben oktatások tartása

  • A gyakorlati oktatás koordinálása, feladatok elosztása, kapcsolódó adminisztráció elvégzése

  • Diákok szóbeli és/vagy írásbeli számonkérése

  • Javaslattétel az oktatáshoz szükséges fejlesztésekre

  • Lehetőség az oktatási anyagok készítésében, aktualizálásában

  • Munka-és tűzvédelmi előírások betartatása

  • Kapcsolattartás a társterületek munkatársaival

Elvárások:

  • Középfokú végzettség gépészeti területen

  • Szakoktatói végzettség vagy mestervizsga

  • 3-5 év gépi forgácsolásban, CNC programozásban szerzett tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • Következetesség, határozott fellépés

  • Precizitás, felelősségtudat

  • Nyitottság a diákok felé, fiatalos gondolkodásmód, dinamikusság

  • Oktatói tapasztalat

  • MS Office felhasználói ismeret

Előnyök:

  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat

  • Siemens, Heidenhein, Hurco vezérlés ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Juttatási rendszerünk főbb elemei – az alapbéren túl – az alábbiak:

  • Biztos munkahely

  • Modern munkakörnyezet

  • Stabil vezetői csapat

  • Egyedi, emberi bánásmód

  • Szakmailag képzett mentorok

  • Fiatal, dinamikus csapat, kellemes munkahelyi atmoszféra

  • Versenyképes cafeteria keret, melyet a béren kívüli juttatások számos elemére lehet fordítani az egyéni igényeknek megfelelően

  • Bejárás támogatás (törvényen felül)

  • Fizetési előleg lehetősége

  • Törzsgárda juttatás

  • Karácsonyi jutalom

  • 3 fokozatú munkatárs ajánlási program

  • Szállodai kedvezmények

  • Mobilszolgáltatói kedvezmények

  • Sportolási és kulturális bérletek

  • Személygépkocsi vásárlási kedvezmények

  • Képzési lehetőségek

  • Családi napok, kirándulások, közös ünnepi események

A munkavégzés helye: Győr

Ön az alábbi pozícióra jelentkezik

Önéletrajz feltöltése
* Dokumentum feltöltése kötelező!