Szerelő technikus - Győr

A Borsodi Műhely Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat, győri telephelyére, Szerelő technikus munkakörbe hosszú távra munkatársat keres.

Feladatok:

  • Egyedi gépek, részegységek műszaki rajzok szerinti összeszerelése
  • Telepítés és próbagyártás felügyelete, gépképesség elvégzése a megrendelőnél
  • Gyártósori célgépek elektromos és pneumatikus rendszereinek építése
  • Szükséges szerelési dokumentációk vezetése

Elvárások:

  • Célgép építés, szerelés, karbantartási területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Általános szerelési ismeretek, pneumatikai ismeretek
  • Műszaki rajz olvasás
  • Igényes és akár önálló munkavégzés a helyi és általános szerelési szabályok betartásával
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kiváló problémamegoldó képesség valamint együttműködő készség, kreativitás
  • Bel- és külföldi kiküldetések vállalása

Előnyök:

  • alapfokú angol nyelvtudás
  • finommechanikai műszerész, géplakatos, mechatronikai technikus végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos munkahely, versenyképes fizetés, cafeteria csomag, szakmai fejlődés, azonnali munkakezdés

A munkavégzés helye: Győr

Ön az alábbi pozícióra jelentkezik

Önéletrajz feltöltése
* Dokumentum feltöltése kötelező!
Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása. *