Technológus - Győr | Borsodi Műhely

+36-96/529-071

info@borsodimuhely.hu

Technológus - Győr

A Borsodi Műhely Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat, győri telephelyére
Technológus munkakörbe hosszútávra munkatársat keres.

Feladatok:

  • Technológiai folyamatok fejlesztése, optimalizálása
  • A gyártásba kerülő termékek anyagszükségletének, műveleti sorrendjének, műveleti idejének meghatározása
  • Előkalkulációk, árajánlatok készítése
  • Az alkatrészgyártás előkészítése, indítása
  • A forgácsoló üzem szakmai támogatása
  • Értékesítőkkel, vevőkkel, beszerzőkkel való egyeztetések
  • Idegen nyelvű rajzok honosítása
  • Reklamációs tételek kezelése

Elvárások:

  • Több éves technológusi tapasztalat egyedi alkatrészgyártás területen
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Magas szintű rajzolvasási ismeretek
  • Árkalkulációs, gyártástechnológiai ismeretek
  • Angol alapfokú nyelvtudás (szóban, írásban)
  • MS Office alkalmazások készségszintű ismerete
  • Felelősségteljes, elkötelezett munkához való hozzáállás
  • Dinamikusság, önállóság
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előny:

  • Fémmegmunkálás terén, egyedi gyártásban szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszerek kezelésében
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság
  • Kedves, közlékeny, segítőkész fellépés
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK

Juttatási rendszerünk főbb elemei – az alapbéren túl – az alábbiak:

  • Biztos munkahely
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil vezetői csapat
  • Egyedi, emberi bánásmód
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes cafeteria keret, melyet a béren kívüli juttatások számos elemére lehet fordítani az egyéni igényeknek megfelelően (pl. SZÉP kártya, Erzsébet kártya, Ajándék kártya, lakáscélú hiteltámogatás, albérlet támogatás, készpénz, iskolakezdési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztár)
  • Bejárás támogatás (törvényen felül)
  • Szállás lehetőség (szombathelyi telephelyünkön való munkavállalás esetén)
  • Törzsgárda juttatás
  • Karácsonyi jutalom
  • 3 fokozatú munkatárs ajánlási program
  • Szállodai kedvezmények
  • Mobilszolgáltatói kedvezmények
  • Sportolási és kulturális bérletek
  • Személygépkocsi vásárlási kedvezmények
  • Képzési lehetőségek
  • Családi napok, kirándulások, közös ünnepi események

Jelentkezni: hr@borsodimuhely.hu email címen, fényképes önéletrajzzal lehetséges.

A munkavégzés helye: Győr